SCHODIŠTĚ SKLENĚNÁ

Nezávazně poptat »

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.
  • Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Více informací k skleněným schodištím

Jako materiál pro skleněné schody, respektive jejich schodišťové stupně se využívá bezpečnostní lepené vrstvené sklo většinou s vrchní kalenou vrstvou. Folie mezi skleněnými deskami mohou být čiré, zabarvené, či mléčné a dotvoří tak výsledný dojem. Pro protiskluzovou vrstvu se používá pískovaný nebo sítotiskový vzor různých motivů. Konstrukce pod skleněné stupně se vyrábí z nerezové oceli různé různého finálního provedení (brus, lesk) nebo konstrukční oceli lakované a vypalované technologií používanou pro karosérie automobilů, případně opatřené práškovou barvou.

Skleněné schody - údržba

Údržba skleněných stupňů je velmi jednoduchá, ošetřují se speciálními přípravky na čistění skleněných ploch, na nerezové části schodiště se používá speciální sprej, který povrch vyčistí a zároveň opatří ochrannou vrstvou proti zanechávání otisků prstů.

Skleněné schody - realizace

Proces realizace zakázky začíná vždy hrubou představou investora, na kterou reagujeme předběžnou cenovou nabídkou, pokud vyhovuje, přijedeme zaměřit konkrétní prostor, navrhneme nejvhodnější řešení v součinnosti s investorem či architektem, vytvoříme výkresy, upřesníme cenu a podepíšeme smlouvu. Výroba tohoto typu schodiště je poměrně náročná, proto se pohybuje v řádu měsíců. Cena tohoto velmi luxusního provedení začíná na 300 000,-Kč bez zábradlí.

Další ukázky realizací skleněných schodišť v kombinaci s nerezem naleznete v naší sekci Nerezová schodiště.

Orientační ceník řešení

  • SS11
  • 390 000,-Kč + DPH včetně zábradlí
  • SS19
  • 450 000,- Kč + DPH včetně zábradlí

Kompletní ceník schodiště >>