VCHODOVÉ STŘÍŠKY

Nezávazně poptat »

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.
  • Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Zastřešení vchodových dveří řeší téměř každý investor. Někdy již ve fázi návrhu stavby s architektem, někdy až při prvních deštích po nastěhování. Námi vyráběné a montované moderní stříšky na míru umožňují zastřešení vzdušným řešením pomocí kombinace elegantních nerezových úchytů a skleněné desky. Stříšky nad vchodové dveře, respektive jejich design, lze přizpůsobit jakékoliv stavbě. Díky tomu splní svůj účel, a to jak funkční, tak estetický.

Více informací ke vchodovým stříškám

K výrobě venkovní stříšky nad vstupní dveře používáme nerezové úchyty, případně podpůrné konstrukce rovněž z nerezu, nerezová nastavitelná táhla, nebo lanka a bezpečnostní kalené sklo, případně kalené a lepené KONEX, nebo kalené s bezpečnostní folií. Sklo může být čiré, kouřové, s potiskem a podobně. Stříšky je navíc možno namontovat i na zateplené fasády domů. Co se týká tvaru, tak námi vyráběné stříšky jsou typu – vchodová stříška rovná. Pro inspiraci můžete nahlédnout do naší fotogalerie umístěné nad tímto textem.

Použití našich stříšek však může být mnohem širší, než pouze jako dveřní stříška, možností je několik. Například ji lze využít jako stříška nad balkón, nebo stříška nad okno.

Vchodové stříšky - Údržba

Údržba ochranné stříšky vchodových dveří z uvedených materiálů je velmi jednoduchá, na nerezové díly se použijí speciální spreje, které povrch vyčistí a zároveň opatří ochrannou vrstvou, skleněné plochy stříšky lze opatřit přípravkem na bázi nanotechnologie.

Vchodové stříšky - Realizace

Proces realizace zakázky přístřešku nad vchod začíná většinou hrubou představou investora, na kterou reagujeme předběžnou cenovou nabídkou. Pokud vyhovuje, přijedeme zaměřit konkrétní prostor, navrhneme nejvhodnější řešení v součinnosti s investorem či architektem. Vytvoříme výkresy, upřesníme cenu a poté můžeme podepsat smlouvu. Výroba s montáží se pohybuje zhruba v rozmezí 3 – 5 týdnů. Cenové rozpětí je z důvodu různé konstrukce a velikosti velmi široké, námi vyráběné vstupní stříšky se pohybují od 12 000,-Kč + DPH.

O nás

Společnost KMK Design již od roku 2001 vyrábí schodiště, zábradlí, vchodové stříšky a další interiérové doplňky. Další informace o firmě naleznete na hlavní straně.

Orientační ceník řešení

  • S7
  • S7 – 16 500,-Kč + DPH