INSPIRACE A FOTOGALERIE SCHODIŠŤ

V této sekci nazvané „inspirace“ naleznete fotogalerii s vybranými ukázkami našich realizací, napříč kategoriemi výrobků, které nabízíme. V přehledu tak lze najít široký výběr interiérových i exteriérových řešení pro schodiště, zábradlí, vchodové stříšky, dveře nebo zástěny a další. Tato řešení jsou nejen vysoce funkční zároveň plní i bezpečnostní roli. U všech produktů akcentujeme také jejich design a estetickou dimenzi, takže jsou výbornými doplňky do soukromých i komerčních prostor. Podle preferencí klienta lze zvolit z několika materiálů – nerezové oceli, skla, či dřeva – a to v různých povrchových úpravách. Všechny produkty je možné upravit podle konkrétních požadavků na design, bezpečnost a údržbu. Tato fotogalerie se vás může inspirovat při výběru vhodného řešení pro váš projekt.

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Našim zákazníkům poskytujeme ne standardní dvou letou záruku, ale rovnou 3letou prodlouženou záruku!

Nezávazně poptat »

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.
  • Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Galerie designových návrhů

Schodiště je šikmá nosná konstrukce sloužící k propojení jednotlivých podlaží a k pěšímu překonání určitého výškového rozdílu. Kromě pohodlí a bezpečnosti by také mělo vhodně korespondovat s vybavením domu. V mnoha moderních domech je schodiště dominantou a zaslouží si „být vidět“. Schodiště musí být pohodlné a zároveň bezpečné. Musí být snadno dostupné, konstrukčně i materiálově odolné. Finálním a nezbytným šperkem každého schodiště je zábradlí, které plní zároveň bezpečnostní funkci.

Zábradlí je základním prvkem ochrany lidí před pádem do hloubky.
Schodišťové zábradlí zajišťuje bezpečnost pohybu na schodištích a usnadňuje chůzi po schodech. Kvůli mimořádnému významu pro bezpečnost musí splňovat normové požadavky. Mělo by být dostatečně pevné a dobře ukotvené. Zábradlí je ale také významným architektonickým prvkem, který se uplatňuje jak v interiéru, tak v exteriéru. Vyrábí se z mnoha materiálů.