Naše nabídka

Máte dotazy?

Volejte +420 323 603 949
Pište info@kmkdesign.cz
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Proč si vybrat schodiště od nás?

Vyrábíme schodiště již od roku 2001
Poskytujeme bezplatné poradenství v showroomu naší firmy
Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi
Kvalita výrobku je pro nás na prvním místě

Firma K.M.K. design vznikla v roce 2001 oddělením od společnosti vytvářející schodiště. Proto disponuje již mnohaletými zkušenostmi v oblasti návrhu, výroby a montáže schodišťových systémů a zábradlí.

V roce 2006 se firma přestěhovala do nově vystavěných prostor v Senohrabech. Zde má jak výrobní zázemí, tak kancelářské prostory a ukázkovou místnost pro zákazníky se vzorky výrobního programu.

K.M.K. design se zabývá výrobou: schodů všech druhů na zakázku, zábradlí (nerezové zábradlí, skleněné zábradlí a další) a zámečnických výrobků. Těžištěm výrobního programu je kombinovaný samonosný schodišťový systém se zábradlím s nerezovými vodorovnými pruty a sloupky v povrchové úpravě broušený nerez.

Naše firma pojímá zakázku komplexně - od zaměření prostoru na stavbě a zpracování návrhu schodiště (samotné schody, zábradlí, případně další ocelové konstrukce) přes zpracování výrobní dokumentace, výrobu až po konečnou montáž. Samozřejmostí je zahrnutí dopravy.

Jako jeden z mála výrobců schodišť dokáže firma K.M.K. design přizpůsobit svou dodávku požadavkům architekta od celodřevěných schodů přes kombinaci rozličných materiálů jak konstrukce tak nášlapů (dřevo masiv, ocel, hliník, nerez, mramor, sklo) až po široké možnosti v provedení zábradlí (široký výběr tvarů, materiálu, nerezová madla, vodorovné nerezové pruty, lankový systém, sklo).

Firma K.M.K. design realizovala již značné množství schodišť jak jednoduššího provedení v rodinných domech, tak i pro náročnou klientelu (např. lokalita Průhonice, Řitka, Václavské náměstí - Praha). S naším výrobním programem se můžete setkat i ve veřejných budovách (např. Dům seniorů Mšeno, letiště Ruzyň, obchodní dům Plzeň, park Mladá Boleslav, Centrál Park Praha, VGP, ale také u zahraničních zákazníků (Rakousko, Německo).

Ceny každého jednotlivého schodiště se tvoří individuálně dle požadavků zákazníka.

Dodací lhůty se pohybují okolo 6 týdnů po podepsání smlouvy a zaplacení zálohy 50% dle náročnosti zakázky. Záruční doba je standardně 36 měsíců.