KOLEKCE BYTOVÝCH DOPLŇKŮ BALL-LINE

Ve spolupráci s atelierem DAĎA jsme vyvinuli originální kolekci bytových doplňků kolekce BALL-LINE. Při fixaci spojů těchto výrobků bylo použito technologie prověřené ve Formuli 1. Ruční výroba zajišťuje precizní zpracování a prvotřídní kvalitu každého kusu. Povrchová úprava kombinací příčného brusu, lesku a laserového popisu KMK Design podtrhuje estetický vjem. Výhoda nerezového materiálu je jeho vysoká užitnoá hodnota.

Naše další výrobky z nerezu si můžete prohlédnout v sekci Zámečnická výroba.

BAll-LINE logo

Další bytové doplňky

Správně zvolené bytové doplňky vhodně dotvoří Váš bytový nebo komerční prostor. Dle návrhu designéra jsme schopni vyrobit zakázkové výrobky především kombinací nerezového materiálu, skla, masivního dřeva jako například stoly, barové pulty, skleněné stěny, nerezové kryty konvektorů, mřížky vzduchotechniky, dětská bezpečnostní vrátka, dveřní madla, šatní stěny, lankové konstrukce pro květiny a mnoho dalšího. Pro okenní závěsy na míru vyrábíme a montujeme nerezové garnýže.

Nezávazně poptat »

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.
  • Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Schodiště je šikmá nosná konstrukce sloužící k propojení jednotlivých podlaží a k pěšímu překonání určitého výškového rozdílu. Kromě pohodlí a bezpečnosti by také mělo vhodně korespondovat s vybavením domu. V mnoha moderních domech je schodiště dominantou a zaslouží si „být vidět“. Schodiště musí být pohodlné a zároveň bezpečné. Musí být snadno dostupné, konstrukčně i materiálově odolné. Finálním a nezbytným šperkem každého schodiště je zábradlí, které plní zároveň bezpečnostní funkci.

Zábradlí je základním prvkem ochrany lidí před pádem do hloubky.
Schodišťové zábradlí zajišťuje bezpečnost pohybu na schodištích a usnadňuje chůzi po schodech. Kvůli mimořádnému významu pro bezpečnost musí splňovat normové požadavky. Mělo by být dostatečně pevné a dobře ukotvené. Zábradlí je ale také významným architektonickým prvkem, který se uplatňuje jak v interiéru, tak v exteriéru. Vyrábí se z mnoha materiálů.