SKLENĚNÉ DVEŘE A ZÁSTĚNY

Nezávazně poptat »

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.
  • Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Skleněné dveře jsou výbornou alternativou ke klasickým materiálům a představují neotřelé, estetické a zároveň vysoce funkční řešení zvláště do moderních interiérů. Skleněné zástěny pak dovolují rozčlenit velké, vzdušné prostory a zároveň dokáží sloužit také jako dekorativní element. Vedle toho jimi lze například oddělit sprchový kout. Skleněné dveře i zástěny lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly konkrétním dispozicím interiéru, bezpečnostním potřebám a nárokům na údržbu a představám klienta co do jejich designu.

Skleněné dveře a zástěny - Více o tématu

Dveře a zástěny jsou vyrobeny kompletně ze skla, pouze kotvící prvky, madla a komponenty jsou z nerezu, konkrétně od německé firmy DORMA. Klienti mají možnost si vybrat mezi několika variantami skla. K dispozici je čiré, mléčné, kouřové, či barevné kalené sklo. Velice originálně působí kalené sklo s designovým potiskem. Z volby typu skla také vyplývá, zda budou dveře či zástěny průhledné či neprůhledné. Tloušťka skla může být 8 či 10 mm. Konkrétní rozměry a typ skla se odvíjí od potřeb interiéru a přání klienta.

Údržba

Údržba skleněných dveří a zástěn je velmi snadná. V zásadě není nutné nic jiného, než otřít skleněný povrch vlhčeným kusem textilu. Pro prevenci před zanecháváním obtěžujících otisků prstů se však doporučuje nanášet na povrch speciální, k tomuto účelu sloužící přípravky na sklo na bázi nanotechnologie, které zajistí maximální čistotu dveří čí zástěny.

Realizace

Zadávání a realizace zakázky probíhá v několika krocích. Zadavatel nejprve představí v hrubých nárysech své požadavky a představy, na jejichž základě navrhneme předběžnou cenu. Po schválení tohoto cenového návrhu vyměříme daný prostor a prodiskutujeme nejlepší řešení spolu s investorem či architektem. Následujícím krokem je dodání konkrétních výkresů, stanovení finální ceny a nakonec podepsání smlouvy. Zadání, výroba i montáž skleněných dveří a zástěn pak proběhne v několika týdnech.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.