SCHODIŠTĚ - CENÍK

Pokud byste rádi zjistili orientační cenu plánovaného schodiště, můžete si prohlédnout ceník našich realizací. Cena schodiště je zde uvedena, spolu s dalšími informacemi o schodišti, jako jsou například použité materiály, typ schodiště, či zda se jedná o cenu včetně zábradlí, či nikoliv.

Pro výpočet ceny schodiště podle dispozic vašeho prostoru nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky, prostřednictvím mailu anebo pomocí jednoduchého poptávkového formuláře, který naleznete na pravé straně této stránky. Navštívit nás můžete i v sídle firmy, kde naleznete naší vzorkovnu. Záleží na vás, který způsob komunikace vám nejvíce vyhovuje.

Rádi vám vše vysvětlíme a poradíme s výběrem vhodných materiálů, typů, nebo tvarů, tak aby výsledné schody maximálně vyhovovali vašim přáním a potřebám. Stačí nám poslat dispozice prostoru a o zbytek se už postaráme.

Nezávazně poptat »

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.
  • Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Schodiště je šikmá nosná konstrukce sloužící k propojení jednotlivých podlaží a k pěšímu překonání určitého výškového rozdílu. Kromě pohodlí a bezpečnosti by také mělo vhodně korespondovat s vybavením domu. V mnoha moderních domech je schodiště dominantou a zaslouží si „být vidět“. Schodiště musí být pohodlné a zároveň bezpečné. Musí být snadno dostupné, konstrukčně i materiálově odolné. Finálním a nezbytným šperkem každého schodiště je zábradlí, které plní zároveň bezpečnostní funkci.

Zábradlí je základním prvkem ochrany lidí před pádem do hloubky.
Schodišťové zábradlí zajišťuje bezpečnost pohybu na schodištích a usnadňuje chůzi po schodech. Kvůli mimořádnému významu pro bezpečnost musí splňovat normové požadavky. Mělo by být dostatečně pevné a dobře ukotvené. Zábradlí je ale také významným architektonickým prvkem, který se uplatňuje jak v interiéru, tak v exteriéru. Vyrábí se z mnoha materiálů.