SCHODIŠTĚ BOČNICOVÁ

Nezávazně poptat »

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.
  • Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Více informací k bočnicovým schodištím

Bočnicové schody - údržba

Údržba výše uvedených materiálů je velmi jednoduchá, stačí pravidelné otírání schodů vlhkým hadrem, v případě nerezových materiálů je vhodné použít ještě speciální spreje, které povrch vyčistí a zároveň opatří ochrannou vrstvou proti zanechávání otisků prstů. Dřevěné stupně je možno v případě voskování po několika letech znovu napustit, je třeba se vyhnout mechanickému poškození (např. odírání kamínky na botách). Z toho důvodu nejsou nejvhodnější do komerčních prostor, nebo je třeba počítat s častějším obnovením opotřebovaného laku, což je poměrně náročné (strhnutí starého, nové lakování, schnutí).

Bočnicové schody - realizace

Proces realizace zakázky začíná většinou hrubou představou investora, na kterou reagujeme předběžnou cenovou nabídkou. Po schválení nabídky přijedeme zaměřit konkrétní prostor, navrhneme nejvhodnější řešení bočnicových schodů v součinnosti s investorem či architektem, vytvoříme výkresy, upřesníme cenu a podepíšeme smlouvu. Výroba s montáží se pohybuje cca 6-8 týdnů. Bočnicová schodiště jsou vyráběna v poměrně širokém cenovém rozpětí z důvodu rozličných materiálů a konstrukcí.

O společnosti K.M.K. Design

Schodiště a zábradlí vytváříme již od roku 2001. Klademe velký důraz na kvalitu zpracování a designovou stránku našich výrobků. Více informací o nás naleznete na hlavní straně.

Orientační ceník řešení

  • SB3
  • 125 000,-Kč + DPH včetně zábradlí

Kompletní ceník schodiště >>